VZW Royal Archery Club De Eendracht Herenthout, p.a. Rode Dries 16, B-2288 Bouwel
Nederlands Nederlands Nederlands - Françias Français Français - English English English

Mixed-Team Juniors 2018

Here you can find everything on mixed-teams (2 archers). Teams should only be given the morning themselves at sign up, so they can still be changed until then. The teams that we have already received explicitly are indicated. If there are only men or women, these archers can not participate in this part of the competition (grey boxes). Do not hesitate to sign up additional archers to complete teams. As soon as we put the inscriptions online (when you get the confirmation), this list also adjusts.

DKP Poppel Print

20 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Bax Wout11Verheyen Ante
Rosseau Maxime22Broeckx Bo

25 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Van Steen Elian11Schoormans Chantal
Rawoe Jonas22Schoormans Daphne

DNM Minderhout Print

25 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Stoffels Glenn11Destrooper Charlotte
Compound MaleTeamTeamCompound Female
Poelmans Niels11Kools Jessica

DVS Zelzate Print

12 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Daman Rune   

20 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Daman Jelle   

EAB Bekkevoort Print

20 meter

Compound MaleTeamTeamCompound Female
Dellemans Bjarne   

HKS Zoetermeer Print

12 meter

Compound MaleTeamTeamCompound Female
   van der Horst Anastasia

KHV Veerle Print

12 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Theunis Marco   

KJSS Rumst Print

12 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Matthijs Timon   

20 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Jansen Ben11Hellemans Julie
Dehouck Tycho22Van den Bulck Rani
Truyen Jarno33Willaert Laura
Clerebout Jelle44Van den Mooter Rosalena
Vrints Laurens55De Smedt Aycko

25 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
De Smedt Jarno11Truyen Sarah
Van de Vyver Michael   
Vrints William   

KSM Merksplas Print

12 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Lenaerts Anton11Destrooper Lien
Bax Axel22Rawoe Lies
Van Steen Kyran33Verheyen Diete

20 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Tijssen Loek11Lenaerts Lisa

25 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Friant Sammy11Sauvillers Eline
Geukens Thibo22Present Cassandra

LFU Tubeke Print

12 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Colot Benjamin   
Colot Emmeran   

20 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Colot Ludovic   

25 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Gheyssens Loic11Lambillotte Anais

OLM Mol Print

12 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Mertens Jebbe   
Mertens Jorre   
Compound MaleTeamTeamCompound Female
Bylemans Wietse11Lens Helena

20 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Mol Alexander11Mol Emilie
Compound MaleTeamTeamCompound Female
Vandenweyer Bradley   

OSS Overrepen Print

20 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Cuypers Briek   

SCH Schoten Print

12 meter

Compound MaleTeamTeamCompound Female
Van Looy Maxim11Van Looy Kiany

20 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Van Gijsegem Daan   
Van Looy Killian   

25 meter

Compound MaleTeamTeamCompound Female
Van Looy Quinten   

USK Kapellen Print

12 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Van den Langenbergh Milan11Lamhamdi Munya

VHV Viersel Print

25 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Simons Axel   

WSS Westerlo Print

20 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Aerts Lars   

XAT Wuustwezel Print

12 meter

Recurve MaleTeamTeamRecurve Female
Adriaenssens Cedric   
Jacobs Jonas